„Stendo“ procedūra – Sveikatos ir grožio klinika Aurum

„Stendo“ procedūra

Jūs jaukiai ir patogiai gulite „Stendo“ kostiume, o pulso jutiklis ant piršto registruoja jūsų širdiesplakimą. Masažuojančios, labai žemo slėgio bangos stimuliuoja kūno audinius ir suaktyvinakraujo bei limfos tekėjimą, idealiai suderindamos jį su jūsų širdies ritmu.
„Stendo“ reiškia endotelio – „ląstelių sluoksnio“, kuris dengia vidinę kraujo ir limfoskraujagyslių sienelę – aktyvinimą. Per pastaruosius dvidešimt metų medicininiai tyrimai leidogeriau suprasti endotelio vaidmenį. Dabar jis yra apibūdinamas kaip „pagrindinis organas“ ir net„vidinė vaistinė“. Tai – nuo „mechanikos priklausomas“ organas, t.y. organas reaguoja įmechaninę stimuliaciją, šiuo atveju į srauto kitimą. Endotelis turi labai aktyvų vaidmenį irgarantuoja mūsų 170 000 km kraujagyslių tinklo veiklos efektyvumą ir kokybę. Po ilgamečiųtyrimų „Stendo Laboiratorie“ (Prancūzija) sukūrė unikalią ir patentuotą kraujotakosstimuliavimo metodiką, kuri yra 100 proc. natūrali ir gydymo seanso metu leidžia kūnui visiškaiatsipalaiduoti.

Šis naujas veikimo principas atitinką šiuolaikinį terapinį požiūrį ir puikiai dera su kitomisreabilitacijos technikomis. Norėdami išsaugoti ir palaikyti organizmo pusiausvyrą bei kovoti sukasdieniniu nuovargiu, mūsų kūnas pasikliauna tais mechanizmais, kurie glaudžiai susiję sukraujo ir limfos cirkuliacija. Būtent kraujas aprūpina mūsų ląsteles ir organus deguonimi beimaistinėmis medžiagomis, o limfinė sistema užtikrina imuninę mūsų organų ir viso kūnoapsaugą. Kad būtų užtikrintas visiškas jūsų funkcinių galimybių ir gyvenimo kokybėsatstatymas, svarbu, netgi būtina suaktyvinti ir stimuliuoti kraujotakos sistemą.

Procedūra skirta

Kraujotakos gydymui; 
Limfotakos sutrikimų gydymui; 
Funkcinė reabilitacija ir uždegimų gydymui; 
Psichinio ir fizinio aktyvumo palaikymas; 
Atsistatymas po sporto ir pasirengimas intensyviam sportui;