Jauninanti veido procedūra „Chronos“ – Sveikatos ir grožio klinika Aurum

jauninanti veido procedūra „Chronos“ 

„Chronos“ – kosmetinė procedūra, eliminuojanti odoje paliktus laiko pėdsakus. Tai - apsauginis barjeras prieš tris pagrindines odos senėjimą lemiančias priežastis: vandens trūkumą, aplinkos sukeltą oksidacinio stresą ir jo žalą bei biologinius odos senėjimo procesus. „Chronos“ 4D technologijos kovai su laiku naudoja keturias pagrindines sistemas – odos šveitimą, drėkinimą, senėjimo stabdymą ir antioksidacinę sistemą. Procedūros metu, nepažeidžiant odos vandens balanso, pašalinamos negyvos ląstelės, papildomos odos vandens atsargos ir apsaugoma nuo jo praradimo, stimuliuojama kolageno ir elastino gamyba bei didinamas fibroblastų aktyvumas.Procedūros rezultatai matomi iš karto – sumažėja odos raukšlių ilgis, gylis ir odos paraudimas. Taip pat skatinama naujų kolageno skaidulų, odos stangrumo ir elastingumo sintezė, apsaugomos odos atsinaujinimą skatinančios ir ją saugančios ląstelės.Ši procedūra tinka norintiems neinvaziniu būdu pašalinti laiko pėdsakus veide, sumažinti mimikos raukšlių ryškumą bei gilumą, atstatyti drėgmės balansą ir pristabdyti senėjimo procesus. 

Procedūros eiga

• Paruošimas. Veidas ir kaklas nuvalomi specialiomis, pagal odos tipą parinktomis priemonėmis. 
•Pilingas. Apsaugojus akių sritį, ant sausos kaklo ir veido odos švelniais judesiais tepamas gelis „Peeling Gel“. Švelniais judesiais jis įmasažuojama į odą ir paliekamas 5 minutėms, kad įsigertų. 
•Drėkinimas. Serumas „Hydra Serum“ pirmiausiai įmasažuojamas į raukšles, po to – į veido ir kaklo odą. Užtepama ir 20 minučių paliekama alginatinė kaukė, ji išdžiūsta ir sukietėja. 
•Odos senėjimą lėtinanti sistema. Į odos raukšles įmasažuojamas „Antiaging Serum“. Po to ant kaklo ir veido odos uždedama „Anaplastic Mask“ kaukė ir paliekama 10 minučių. 
•Antioksidacinė sistema. Ant sausos odos tepamas ir tol, kol visiškai susigeria, masažuojamas antioksidacinis aliejus. Daugiausiai dėmesio reikia skirti raukšlėms. Procedūros pabaigoje tepamas „Antiaging“ kremas.