Endermologinis LPG veido ir kaklo masažas Šilalė ir Tauragė – Sveikatos ir grožio klinika Aurum

Endermologinis LPG veido ir kaklo masažas

Senėjanti veido oda – bene didžiausia moterų baimė. Vis tik bijoti nebereikia – rinkoje pasirodė priemonė, padedanti sustabdyti odos senėjimo procesus ir išlaikyti ją jauną ir sveiką. Tai – jaunatviško spindesio suteikiantis LPG veido masažas. Procedūros metu aparato galvute atliekami judesiai veikia odos jungiamojo audinio ląstelės – fibroblastus. Taip yra suaktyvinami natūralūs odos atsinaujinimo procesai, pagerinamas jos aprūpinimas deguonimi, pagreitinamas toksinų bei poodinių riebalų problematiškose veido srityse pašalinimas. Stimuliuojant veido odą, skatinama kolageno, elastano ir hialurono rūgšties gamyba.
Siekiant geriausių rezultatų, rekomenduojama atlikti ne mažiau kaip 10 veido masažo procedūrų. Kiekvienos procedūros trukmė – apie 30 min. Pirmą mėnesį paprastai atliekama po vieną masažą 2 kartus per savaitę. Vėliau, siekiant palaikyti pasiektus rezultatus, pakanka masažą atlikti kartą per mėnesį. LPG veido masažas tinka ir vyrams, ir moterims.
Rezultatas – sustiprėja epidermio struktūra, sumažėja paburkimas, dingsta tamsūs ratilai apie akis, sumažinamas dvigubas pagurklis, sumažėja ryškių raukšlių gylis, išnyksta raukšlelės, oda atgauna tūrį ir spindesį.